Girne Night Club

Girne Night Club

Girne Night Club

Girne Night Club Her insan yoğun çalışma ortamından uzaklaşıp derin bir nefes almak ister. Kişilerin kendisini rahatlatması ve eğlence anlayışı çok farklı olurken genel olarak erkekler kendilerine zaman ayırmak ve dinlenmek için gittikleri Kıbrıs’ta hayat bulurlar. Çünkü bu şehirde birbirinden güzel gece kulüpleri varken aynı zamanda insanları doyasıya eğlendiren gece hayatıyla erkekler unutulmaz bir gece geçirmek ister. İşte bu yüzden sizde bu fırsattan yararlan ve Kıbrıs hakkında bilgi sahibi olmak için bu yazımızı okumanız yeterlidir. Öncelikle Kıbrıs otelleri ile meşhur ve pahalı görülse de bu yanlış bilinen bir durumdur. Çünkü Kıbrıs gece hayatıyla ve eğlence kulüpleriyle meşhur cennet bahçesidir. Ayrıca sanıldığı gibi pahalı bir yer olmamakla birlikte gece kulüplerine gittiğinizde ülkemizle aynı oranda uygun fiyatların olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemize göre daha eğlenceli bir ortamının olması ve mekanlarıyla insanları etkisi altına alarak eğlenmeniz için bütün ambiyansın sağlanmasını da düşünürse bu fiyatlar oldukça normaldir. Erkeklerin Kıbrıs’a gelip en uygun gece kulübü arayışı içerisinde olmalarının verdiği kafa karışıklığını gidermek ve sizleri bu anlamda bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle hangi bölgede konakladığınız ve otelinizin nerde olduğu önemlidir. Bu yüzden eğer Girne bölgesinde konaklıyorsanız yaklaşık 11 adet gece kulübünün olmasını düşünerek bu eğlence kulüplerinden birine gidip doyasıya eğlenebilirsiniz. Mekanlar birbirine yakın ve bitişik olacağı için bu anlamda ulaşım veya mekanı bulamama gibi sorunlar yaşamayacağınıza eminiz. Sayılı eğlence mekanlarının olduğu bu yerde hangi mekana gitsem veya en iyi hangi gece kulübü diye düşünüyorsanız bizim size bu anlamda önerimiz ilk olarak ;

Golden Girls Gece kulübü

Bu gece kulübü genel olarak Girne bölgesinde oldukça tercih edilen ilk mekanlardan biridir. Bu yüzden kendinizi oldukça atmosferin ve ortamın akışına kaptıracağınız bu mekanda doyasıya eğlenme şansına sahip olabilirsiniz. Mekan akşam 21.00’de açılarak gece 01.00’de kapanmaktadır. Bu yüzden sizi oldukça mutlu edecek atmosferi ve hareketli müzikleriyle her saat eğlenmenin doyasıya keyfini çıkaracaksınız. Ayrıca gecelik program 21.00’de başlayıp gece 01.00’de biterken, bu program saatini kaçıran beyler üzülmemesi için telafi olarak sabah programına katılabilir. Sabah programı ise; 01.00’de başlayarak sabah 05.00’de bittiğini müjdelemek istiyoruz. Doyasıya eğlencenin ve keyifli vakit geçireceğinizi rahat bir şekilde söyleyerek saatlerin bile eğlencenizin ve gecenizi bitiremediğini göreceksiniz. Bunların yanı sıra gecenin sonuna doğru eğlenmeniz tamamen ateşli bir geceye dönüşecek. Çünkü gecenin sonunda yabancı uyruklu dansçı bayanların sizi etkisi altına alarak striptiz şovlarını izlediğinizde yerinizde duramayacaksınız. Bu yüzden sizde bu özel bayanlarla eğlenme fırsatını kaçırmadan Golden Girls Gece Kulübünü tercih edebilirsiniz.

Titanik Gece Kulübü

Diğer ve ikinci olarak size önereceğimiz mekan arasında Titanik Gece Kulübü yer alır. Bu mekanı tercih ettiğinizde kendinizi şanslı ve oldukça eğlenceli bir ortamda hissedeceksiniz. Aslında eğlence mekanlarının program saatleri ve içeriği konusunda hemen hemen aynı olsa da tek farklı olan ortamın dekoru ve ambiyansıdır. Bu yüzden yine önereceğimiz ve program saatleri aynı olan bu mekana gelip rahatlıkla ve güvenle eğlene bileceğiniz yerler arasında yer alır. Girne Night Club Kataloğ ve fiyatlar hakkında bilgiye WhatsApp üzerinden iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir