Girne Gece Kulüpleri

Girne Gece Kulüpleri

Girne Gece Kulüpleri


Girne Gece kulüpleri ve doyumsuz eğlence için Kıbrıs’ın Girne kenti son derecede uygun olacaktır. Ayrıca Girne gece kulüpleri her biri yan yana olmak suretiyle en eşsiz gece hayatı deneyiminizi sizlere sunmaktadır. Böylelikle bu mekanların hangisine giderseniz gidin en uygun biçimde hizmet alacak ve doya doya eğleneceksiniz. Kıbrıs gezinizin önemli bir yerini tutan gece hayatını bu kulüplerin her biriyle yaşama şansını edineceksiniz. Böylelikle en muhteşem atmosferlerin parçası haline gelerek en yüksek dozda müziklerle eğleneceksiniz. Böylelikle Kıbrıs ziyaretlerinizin daha özel olması ve fazlasıyla keyifli hale gelmesi konusunda da bu gece kulüplerinin ne kadar uygun bir yer tuttuğunu görmüş olacaksınız.
Girne Gece Kulübü Mekanları


Golden Girls Night Club


Girne gece hayatının önemli bir parçası olan Golden Girls Night Club, fazlasıyla dikkatinizi çekecek. Akşam saatlerinden itibaren programlarına başlayan ve en gözde Girne gece kulüpleri arasında yer alan bu mekan doyumsuz bir gece yaşatıyor. Ayrıca Güzelyalı tarafında olan bu gece kulübüne yönelmeniz takdirde bambaşka bir atmosferin içerisinde yer alacaksınız.
Groogy Lounge
Gece hayatının sadece kulüplerden ibaret olmadığını görmeniz konusunda Groogy Lounge iyi bir alternatif olacaktır. Ayrıca fazla sayıda kişinin yer almadığı bu mekanda sakin bir biçimde eğleneceksiniz. Hoş müzikleri dinleyerek, birbirinden güzel içkileriniz eşliğinde sohbet imkanı bulacaksınız. Groggy Lounge mekanı içerisinde tasarım da son derecede dikkatinizi çekecek bir hayli ilginizi çeken bir konsepte sahip olmasının dışında hesaplı olması da bu mekana yönelmeniz adına iyi bir gerekçe olacak.
Odyssey Club
Eğlencenin doruk noktasına ulaştığı ve Girne gece kulüpleri arasında bir hayli adından söz ettiren Odyssey Club da eğlenmeniz için iyi bir alternatif olacaktır. Ayrıca dans gösterileri, şovları ve iç dekorasyonuyla bir hayli memnun kalacağınız bir konumda olacaktır. Sabaha kadar sınırsızca dans etmek ve eğlenmek isterseniz bu kulüp sizin için oldukça uygun şartları barındırmaktadır.
Almahara Club
Girne’deki en popüler gece kulüpleri arasında yer alan Almahara Club de eğlence anlayışınız konusunda tüm beklentilerinizi karşılayacak. Ayrıca Girne gece kulüpleri arasında en eğlenceli canlı performansları ve dans şovlarını barındırması da ilginizi çekmesi konusunda iyi bir gerekçe olacaktır. Farklı tarz müzikleri de içeren bu gece kulübünün size hitap ettiğini ilk andan göreceksiniz.
Bogota Performance Hall
Girne’de haftanın her günü canlı performanslara dahil olmak isterseniz Bogota Performance Hall, size bu imkanları sağlayacaktır. Oldukça hoş konsepte sahip olan ve içinizi ısıtan bu mekanla bambaşka bir gece hayatının içerisinde yer alacaksınız.
Cage Club
Cage Club, Girne gece kulüpleri arasında en iddialı olan mekan olarak dikkatinizi çekecektir. Ayrıca bu mekan içerisinde sahne şovlarını, özel dans gösterilerini, köpük partilerini ve beach party etkinliklerini her zaman için göreceksiniz. Yaz kış ayırt etmeden farklı konseptlere sahip olan Cage Club, Cratos Premium Hotel bünyesinde hizmetlerini size sağlıyor. Ayrıca oldukça popüler ve doluluk oranı yüksek olan bu mekana giriş yapmanız için rezervasyon yaptırmanız da önemli bir detay olarak öne çıkıyor.
Thrones Club
Game of Thrones konseptine sahip olmasıyla Girne gece kulüpleri arasında farklı bir görüntü çizen Thrones Club da tüm eğlence beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. 16 loca ve 75 bistroya da sahip olan bu mekanın genişliği de ilginizi çekecektir. Sabaha kadar eğleneceğiniz bu gece kulübünün konsepti ve atmosferiyle sizi büyülemesi de mümkün olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir